Bulder tüüp 03 (11toru)

986.00 EUR
Köetav ruum: 
600 m3
Kaal: 
180 kg
Gabariidit: 
1110mm x 885mm x 610mm
Soojusvm: 
27 kWt
Korstna toru mõõt.: 
152 mm

Bulder ahjude töö on lubatud keskkonna temperatuuri muutmiseks vahemikus -50 - +40`C. Bulder ahjud on ette nähtud elu- ja mitteeluruumide säästlikuks õhkkütteks.

 Bulder ahi on õhu kaloriifer tahkel kütusel, mida on võimalik kasutada nii elu- kui tööstusruumide kütmiseks ja miks mitte ka suuremates kasvuhoonetes.

Tema põhiline erinevus teistest ahjudest seisneb selles, et soojus jaotub ühtlaselt üle kogu köetava ruumi ilma ventilaatori abita. Külm õhk tungib kollet ümbritsevatesse torudesse, kus see soojeneb kuni 80 kraadini, ning seejärel voolab välja köetavasse ruumi. Lisaks need torud loovad kordamatut välimust ja stiilsust mis puudub klassikalisel ahjudel

See on ainuke oma klassi ahi mille tööprintsiip on täiest läbimõeldud ja realiseeritud kahekambrilise süsteemi abil. Need gaasid, mis ei põle alumises kambris täielikult ära, tõusevad ülesse, kus toimub nende täielik põlemine.

Kui Klassikalistel ahjudel kasutegur jääb alla 50% ning kogu soojus lendab otse korstnasse

 Siis Bulderi kolde ehitus kindlustab otstarbeka kütuse kasutamise ja kõrgema kasuteguri lausa 75%.

Suur ahjuuks ja mahukas põlemiskamber kergendavad tööd ja lubavad kasutada kütmisel ka väga jämedaid puuhalge.

Seda tüüpi ahjudel on kütusekulu palju väiksem. Seda saavutatakse  õhuregulaatori abil, mis võimaldab reguleerida põletamisprotsessi mis omakorda muudab ahju võimsust. Ka seda ei ole klassikalistel ahjudel.

 Ajad kiiresti tuba soojaks ja valid miinimum režiimi, vaikne hõõgumine võib kesta kuni 12 tundi – naudi oma toa hubasust!